Jätkukursus UN Diver ja AD UN Diver

Jätkukursus UN Diver ja AD UN Diver

Oled oma esimesed sammud sukeldujana teinud ja asi pakub sulle huvi. Edasiliikumiseks on su parim võimalus Universal Diver ja AD Universal Diver kursus. See kursus on hea võimalus teha viis kuni kümme sukeldumist instruktori järelvalve all ja proovida sukeldumise erinevaid võimalusi nagu sügavsukeldumine, orienteerumine, paadisukeldumine, vrakisukeldumine, kuiva ülikonnaga sukeldumine, öösukeldumine ja palju muud. Need sukeldumise koosnevad enamast kui lihtsalt veealune jalutuskäik ja viivad sind ühe sammukese lähemale hobisukelduja kõrgeimale tasemele.

Universal Diver kursusel teed instruktori juhatusel viis sukeldumist. Neist kaks on sügavsukeldumine ja orienteerumine. Ülejäänud kolm sukeldumist valite koos instruktoriga NDL standardsete erialade hulgast. Võid teha näiteks öösukeldumise, proovida kuiva ülikonda, teha paadi-, või vrakisukeldumist.

Iga UN Diver kursuse sukeldumine läheb arvesse ka vastava erialakursuse esimese sukeldumisena.

NDL UN Diver kursusele asumiseks pead olema vähemalt 12 aastane, NDL Diver (või mõne muu koolitusorganisatsiooni algõppega).

Erialad ja NDL erialakursused: paadisukeldumine, sügavsukeldumine, hoovusesukeldumine, kuiva ülikonnaga sukeldumine, rikastatud õhuga sukeldumine, jääsukeldumine, naturalist, allveefotograafia, öösukeldumine, ujuvuse seadmine, otsimine ja tõstmine, vrakisukeldumine.

UN Diver sisaldab vähemalt 5 loengut ja 5 sukeldumist.

AD UN Diver sisaldab vähemalt 8 loengut ja 6 sukeldumist.

Kursuse hind UN Diver 220€, AD UN Diver 280€.

Hinnale lisandub varustuse rent vajadusel ja kursuslase soodushinnaga ning paadi väljasõidud.

Info ja registreerimine: info@maremark.ee või 53001229