Koolivaheaja reis Zanzibarile!

Koolivaheaja reis Zanzibarile!

Alustame oma seiklust Tallinnast 16.10.2019.
Lendame Zanzibarile ja puhkame paar päeva enne rahvusparki loomasafarile minekut.
19.10.-21.10. toimub kolmepäevane loomasafari Mikumi Rahvuspargis:
1.päev Sõit Dar es salaamist Mikumi Rahvusparki
Hommikul starditakse Zanzibarilt Dar es salaami lennujaama ja sealt edasi Mikumi Rahvuspargi poole. Lennujaama tuleb grupile bussijuht järgi. Sõit rahvuspargi poole on 310km ning kestab ligikaudu 6h 30min. Kui võimalik üritame lennata pisut kaugemasse lennujaama, kust jääb rahvusparki umbes tund autosõitu.
Tee peal süüakse lõunat imetlusväärse vaatega Uluguru mäestikul. Mikumi Rahvusparki saabudes on võimalik vaadata ning nautida pärastlõunast ulukite liikumist. Mikumi Rahvuspargis on arvukalt erinevaid suur-ulukeid ning võimalik on näha elevante, kaelkirjakuid ja impalasid (antiloobid). Sinignuusid ja sebrasid on võimalik näha kohe parki sisenemisel. Samuti on Rahvuspargis suur lõvide populatsioon, võimalus näha ka hüaane ning raskesti tabatavat leopardi.
Vuma Hills Tented Camp- is süüakse õhtusööki ning jäädakse öömajale. Tegemist on mugava ja luksusliku öömajaga/telgiga, kust avaneb imeline vaade päikeseloojangule. Pimeduse saabudes ilmuvad välja läheduses elavad galagod „bushbabies“ ja meemägrad. Nende öiste loomade nägemine on tõeline maiuspala kuna tihtipeale on neid raske märgata.
Söök: full board (hommiku/lõuna/õhtusöök) (sisaldab voodit, hommikusööki, kaasa pakitud lõunat ning õhtusööki).
Päev2 – Päevane reis Mikumi rahvuspargis, ulukite vaatamine
Saab nautida terve päeva kestvat safarit. Safari algab päikesetõusuga, minnes vaatama ulukite liikumist. Sõidetakse Mkatale, Chamgore’i (püütonite elupaik). Lõunat süüakse Rahvuspargi alal asuvas Mkata Food Plain’il, kus peetakse kaasavõetud toiduga piknik. Peale lõunat jätkub safari ulukite jälgimisega kuni päikeseloojanguni. Vuma Hills Tented Campis süüakse õhtusööki ning jäädakse öömajale.
Söök: full board (hommiku/lõuna/õhtusöök) (sisaldab voodit, hommikusööki, kaasa pakitud lõunat ning õhtusööki).
Päev3 sõit Mikumist Dar es salaami ja sealt lend tagasi Zanzibarile.
Peale hommikusööki toimub check out (välja registreerimine) ning sõidetakse tagasi Dar es salaami. Bussijuht sõidutab meid lennujaama.
21.10. maandume taas Zanzibaril ja transfeer viib meid meie sukeldumishotelli AHG Dream’s Bay Boutique Hotel 4-tärni. Hommikusöök sisaldub hinnas, hotell pakub lõunasööki 11€ ja õhtusööki 16€ eest.
Järgneb puhkus, mis sisaldab sukeldujatele 10 korra sukeldumispaketti. Mittesukelduvad kaaslased saavad nautida valget liivaranda, aga soovi korral ka sukeldujatega kaasa sõita snorgeldama. Lisaks külastame saare vaatamisväärsusi vastavalt enda soovidele.
Reisi orienteeruv hind:
Sukelduja (10 sukeldumist) 1695€
Mittesukelduja 1205€
Hind sisaldab hommikusöögiga ööbimist Zanzibaril, 3-päevast safarit Mikumi Rahvuspargis, sukeldumispaketti.
Hinnas ei sisaldu lennupiletid (ei pikad, ega siselennud), muud söögid ja ekskursioonid.
Kui lisame safaripargi programmi 2 väljasõitu ja lendame sinna mitte ei sõida autoga siis läheb safari loomaparki 650€ kallimaks.
Info ja registreerimine: 5030745 või info@maremark.ee