Liinahamarisse sukelduma mai 2020!

Liinahamarisse sukelduma mai 2020!

Sõidame 2020.a. maikuus uuesti Murmanski lähistele Liinahamarisse!

 

Kuna viimane reis sinna oli nii tore, siis otsustasime sama reisi korrata.

Kui oled ka huvitatud kampa lööma anna endast teada.

 

Reisikava:

Transport Liinahamarisse:  valikus on meie bussid, rong ja lennuk. Saab ka kombineerida. Kuna Murmanskis on olemas buss, siis otsest vajadust oma bussidega 1400+200 km sinna ja sama maa tagasi Peterburgi ei ole mõtet ette võtta. Võiksime siis kombineerid Bussidega Peterburgi ja sealt siis rongiga Murmanskisse või varustus bussiga Liinahamarisse ja osa rahvast sõidab lennukiga.

Väljasõidu aega saame veel läbi rääkida, aga ilmselt võiks see olla reede. Sõltuvalt reisijate arvust sõidame, kas ühe või kahe bussiga. Et oleks mõnusam ja lihtsam siis kasutame pikema vahemaa läbimiseks soovituslikult  rongi Peterburist Murmanskisse, sõidab ööpäev. Oma autod jätame Peterburgi meid ootama. Murmanskisse jõudes kolime ümber kohaliku klubi reisbussi , mis viib meid edasi Liinahamarisse.

Majutus kohapeal pakub kohalik klubi ja muidugi ka sukeldumisi, lisaks maapealsete “kaunite” kohtade külastusi, võtaks siis sellel korral programmi ka  ühe kalastuspäeva.

Kulud moodustuvad:

  • Transport klubi bussiga Tallinn- Liinahamari –Tallinn, sõltub reisijate arvust, aga umbes 200€;
  • Varustuse vedu klubi bussiga 100€, juhul kui ise lendad;
  • Transport Tallinn- Murmansk –Tallinn ~ 300€ lennuk või rong;
  • Transport Murmansk- Liinahamari – Murmansk ~ 50€;
  • Majutus, sukeldumised, toitlustus Liinahamaris 5 päeva  610€;

Viis päeva sukeldumisi Liinahamaris. Tegeleme korilusega ja käime ühel päeval ka kala püüdmas. Lisaks siis kohapealsed maismaa ekskursioonid või ekskursioonid väljasõidu ajal saartele!

 

Vajalik on Vene viisa olemasolu ja kuna tegemist piiritsooniga siis tuleb sinna enne ka load hankida, seega ootab vastuvõttev klubi meilt umbes kaks kuud enne sinna minekut infot tulijate kohta.

Kui oled reisist huvitatud küsi täpsemalt infot meili teel: info@maremark.ee või telefoni teel 56694999

Vaata meie lehelt pilte mais toimunud reisi kohta.