Maldiivide puhkuse- ja sukeldumisreis 2021!

Maldiivide puhkuse- ja sukeldumisreis 2021!

Maldiivide saarestiku veealust maailma võib lugeda üheks maailma parimaks.
Seega otsustasime korraldada reisi Thoddoo saarele, et seda reisi saaksid kaasa teha ka mittesukeldujatest pereliikmed.
Reisi kestvus 12 päeva, 25.02.-08.03.2021 saarel 9 ööd ja 10 päeva.
Päev 1 ja 2: Alustame lendu Tallinnast vahemaandumistega, järgmise päeva lõunaks jõuame Male lennujaama, kus meid on ootamas kiirpaat. Transfeer saarele Thoddoo kestab umbes 1,5 tundi, majutume külalistemajas, pärast seda vaba aeg.
Päev 3 (2 sukeldumist): Esimene sukeldumine Thoddoo koralliaeda, sukeldumine algab koralliplatoole sügavusega 10 m ja jätkub 20-25 m sügavuseni. Sukeldumisel kohtute terve kollektsiooni troopiliste kaldega, lisaks kohtate ka kruuperit ja tuunikala.
Teisel sukeldumisel minnakse tutvuma merekilpkonnadega. Võimalik on kohata 3-4 merekilpkonna samal sukeldumisel.
Päev 4 (3 sukeldumist) esimene sukeldumine ühele parimale sukeldumiskohale – South Corner. Vertikaalne sein, mis on kaunistatud suurte koralliplokkidega, sügavus 30 m, mis lõpeb veealusel valge liivaga rannal. Siin on võimalik jälgida rifi haisid ja raisid.
Teine sukeldumise koht on – Twin Towers, on oma nime saanud kahe korallitorni järgi. Nende vahel laiub suur koralliaed, mis on suurte mereloomade raide ja mantade meeliskohaks.
Kolmas sukeldumine on öösukeldumine koralliaeda, saame vaadata kuidas väikesed korallikalad magama ennast sätivad ja teised , nagu näiteks mureenid tulevad pesadest välja jahti pidama.
Päev 5: (2 sukeldumist): Selle päeva pühendame mere kõige olulisemale kalale- haile Rasdhoo saarel. Parim koht nende vaatlemiseks on Madivari kanal, kanalis on tugevad hoovused ja rikkalik toidulaud haidele saadaval. Seal kohatavad haid on piisavalt suured, et mitte karta inimesi ja piisavalt väikesed, et mitte kujutada inimesele ohtu.
Päev 6: ( 2 sukeldumist) korallimetsa, kus peidavad ennast erineva suurusega koopad, kus võid leida palju huvitavat- peitupugenud haid, raid, suured kruuperid ja veel suuremad napoleonid.
Tunniaja sõidu kaugusel Thoddoo saarest on terve arhipelaag veealuseid mägesid, me sooritame sinna 2 sukeldumist, ühe Ukulhas Thila-le ja teise Maa Thila-le.
Õhtul rannas BBQ.
Päev 7: (3 sukeldumist): sukeldume Thoddoo saare sukeldumiskohtades. Öösukeldumine.
Päev 8: (2 sukeldumist) Rasdhoo atoll.
Päev 9: Snorgeldamiseksursioon vaalhaide elupaika, kestvus terve päev.
Päev 10: pool päeva või pisut enam veedame saarel, pärastlõunal transfeer lennujaama , kuhu saama jätta oma pagasi, seejärel suundume tutvuma pealinnaga juhul kui Male on avatud. Äralend õhtul.
Kultuuriprogramm ja muud tegevused: vabalt valitud õhtul läheme einestama randa ja ühel õhtul naudime kohaliku trummide ja tantsude õhtut. Lisaks kalastamisretk ja see on kindlasti hilisõhtune retk.
Saar on suur ja seal tegeldakse päris mitmete suurepäraste puuviljade kasvatamisega, parimad neist on papaia ja banaanid lisaks maracuja.
Saarel on haigla ja apteek, turistidele mõeldud rand.
Kaasasolevad mittesukeldujatest pereliikmed saavad nautida kaunist valget liivaranda ja imelist sooja merd. Vahelduseks ka sorgeldada. Võimalik sõita kiirpaadiga ka lähedalasuvatele saartele (lisatasu eest).
Tehke endale ja oma perele mõnus ja soe kevadine puhkus.
Reisi hind sukeldujale 1140€ (sisaldab ööbimist kahekohalises toas, hommikusööki, transfeere, maksimaalselt 14 sukeldumist, kohalikke makse, kultuuriprogrammi, snorgeldamist vaalhaidega).
Reisi hind ilma väljasõiduta vaalhaide juurde 1030€.
Reisi hind mittesukeldujast kaaslasele 560€ (sisaldab ööbimist kahekohalises toas, hommikusööki, transfeere, kohalikke makse, kultuuriprogrammi, snorgeldamist vaalhaidega).
Reisi hind ilma väljasõiduta vaalhaide juurde 450€.
Reisi hind ei sisalda lõuna- ja õhtusööki, arvestama peaks umbes 250 USD perioodi kohta.
Lisandub lennupileti hind.
Lisatasu eest: lisasukeldumised, paadimatkad pealinna ja kõrvalasuvatele saartele, kõik muud kulud teie omal valikul.
Info ja registreerimine: 53001229 või info@maremark.ee