Põhja Norra!

Põhja Norra!

Koroona annab järele ja vaktsineerimispassiga lastakse Norra piirilt ka kenasti üle. Teeme sel aastal siis teoks selle mis eelmisel aastal tegemata jäi.
Sõidame piisavalt põhja poole Tromsosse.
Meie majutuskohaks Tromso lähedal saab olema Vikran Vacation puhkeküla. Majutume 2 magamistoaga majadesse, kus on lisaks elutuba, köök ja vannituba.
Kompleksis on võimalik sauna rentida.
Plaanis on sukelduda meie kohaliku instruktori Anatoli Koshelevi juhendamisel ja tegelda korilusega, korjates kammkarpi ja püüdes kala.
Aega jääb ka kauni loodusega ja kohaliku kultuuriga tutvumiseks.
Kui saame Narviku sukeldumisteks hea paketi siis külastame ka seda linna ja tema lähedal oleva lahe põhjas asuvat laevade surnuaeda.
Tagasiteel plaanime külastada ka Rovaniemi lähedal asuvaid vaatamisväärtusi.
Välja sõita planeerime siis 1.okt hommikul esimese laevaga Helsingisse. Sõidame orienteeruvalt 800 km , ööbime teel ja laupäeva õhtuks peaks olema meie ööbimiskohas.
Viibime esialgsete plaanide kohaselt selles piirkonnas kuni neljapäeva hommikuni.
Siis sealt edasi Narvikisse.
Kui Narvikusse ei lähe siis oleme päeva kauem Tromsos.
Kulud selguvad suures osas tee peal, aga hetkel oleme arvestanud kulude sisse laeva piletid edasi tagasi, majutused teel olles ja Tromsos, bussi kulu ja see kokku teeb arvestuslikult umbes 600€. Tasulisi teelõike ei oska arvestada, need selguvad kohapeal, toidust võtame ka midagi kaasa, midagi püüame ja korjame kohapeal, kindlasti käime ka restoranis kohalikku toitu maitsmas. Kui selgub, et meie majutusasutuses on olemas suitsuahi siis teeme ka suitsukala.
Seega siis sisse ei ole arvestatud teemaksud , söök, muuseumide ja muude vaatamisväärsuste piletid, muud võimalikud jooksvad kulud.
Kohtade arv on piiratud, kui tahate tulla meie bussiga, oma autoga tulijaid saame kaasa võtta rohkemgi , seda siis vastavalt majutuskohtade olemasolule.
Info ja registreerimine: info@maremark.ee või tel 5030745