Puhkuse ja sukeldumisreis Maldiividele!

Puhkuse ja sukeldumisreis Maldiividele!

Maldiivide saarestiku veealust maailma võib lugeda üheks maailma parimaks. Oktoober on Mantade hooaeg!
Seega otsustasime korraldada reisi Thoddoo saarele, et seda reisi saaksid kaasa teha ka mittesukeldujatest pereliikmed.
Reisi kestvus 10 päeva, 13.10.-22.10.2017 saarel 7 ööd.

Päev 1 ja 2: Alustame lendu Tallinnast vahemaandumistega Istanbulis (lendude vahe 10 tundi). Lend maandub orienteeruvalt kell 16.00, soovijatel võimalus linnaga tutvuda. Järgmise päeva lõunaks jõuame Male lennujaama, kus meid on ootamas kiirpaat. Transfeer saarele Thoddoo kestab umbes tunni, majutume külalistemajas Dive Villa Thoddoo , pärast seda vaba aeg.

Päev 3 (2-3 sukeldumist): Esimene sukeldumine Thoddoo koralliaeda, sukeldumine algab koralliplatoole sügavusega 10 m ja jätkub 20-25 m sügavuseni. Sukeldumisel kohtute terve kollektsiooni troopiliste kaldega, lisaks kohtate ka kruuperit ja tuunikala.
Teisel sukeldumisel minnakse tutvuma merekilpkonnadega. Võimalik on kohata 3-4 merekilpkonna samal sukeldumisel.

Päev 4 (3 sukeldumist) esimene sukeldumine ühele parimale sukeldumiskohale – South Corner. Vertikaalne sein, mis on kaunistatud suurte koralliplokkidega, sügavus 30 m, mis lõpeb veealusel valge liivaga rannal. Siin on võimalik jälgida rifi haisid ja raisid.
Teine sukeldumise koht on – Twin Towers, on oma nime saanud kahe korallitorni järgi. Nende vahel laiub suur koralliaed, mis on suurte mereloomade raide ja mantade meeliskohaks.
Kolmas sukeldumine on öösukeldumine koralliaeda, saame vaadata kuidas väikesed korallikalad magama ennast sätivad ja teised , nagu näiteks mureenid tulevad pesadest välja jahti pidama.

Päev 5: (2-3 sukeldumist): Selle päeva pühendame mere kõige olulisemale kalale- haile. Parim koht nende vaatlemiseks on Madivari kanal, kanalis on tugevad hoovused ja rikkalik toidulaud haidele saadaval. Seal kohatavad haid on piisavalt suured, et mitte karta inimesi ja piisavalt väikesed, et mitte kujutada inimesele ohtu. Kahe sukeldumise vahel peatume asustamata saarel, et einestada ja pildistada ja pisut puhata.

Päev 6: ( 2-3 sukeldumist) korallimetsa, kus peidavad ennast erineva suurusega koopad, kus võid leida palju huvitavat- peitupugenud haid, raid, suured kruuperid ja veel suuremad napoleonid.
Tunniaja sõidu kaugusel Thoddoo saarest on terve arhipelaag selliseid veealuseid mägesid, me sooritame sinna 2 sukeldumist, ühe Ukulhas Thila-le ja teise Maa Thila-le.

Päev 7: (2-3 sukeldumist): sukeldumine atolli Rasdu. Külastame põhilisi kohti kus kohata haisid ja mantrat.
Päev 8: (2 sukeldumist) Teie poolt vabalt valitud kohta. Õhtul lõpetame oma Maldiivireisi piduliku õhtusöögiga rannas.

Päev 9: kuni lõunani rannapuhkus või meie valikul transfeer lennujaama , kuhu saama jätta oma pagasi, seejärel suundume tutvuma pealinnaga. Äralend õhtul kell 22.45, maandume Istanbulis 10 päeva hommikul kell 5.05 edasi sõidame 14,25 seega jälle võimalus tutvuda linnaga.

Oktoober on Mantade hooaeg, kes soovib neid kauneid vee elukaid lähedalt näha tulge paati!

Kaasasolevad pereliikmed saavad nautida kaunist valget liivaranda ja imelist sooja merd. Vahelduseks ka sorgeldada. Võimalik sõita kiirpaadiga ka lähedalasuvatele saartele (lisatasu eest).
Tehke endale ja oma perele mõnus ja soe sügisene puhkus.

Reisi hind sukeldujale 1296€ (sisaldab ööbimist kahekohalises toas, hommiku ja õhtusööki, transfeere, maksimaalselt 13 sukeldumist, kohalikke makse).

Reisi hind mittesukeldujast kaaslasele 736€ (sisaldab ööbimist kahekohalises toas, hommiku ja õhtusööki, transfeere, kohalikke makse).

Lisandub lennupileti hind, hetkel saadaval ~600.00 €
Seda lendu teostab Turkish Airlines.

Lisatasu eest: lisasukeldumised, paadimatkad pealinna ja kõrvalasuvatele saartele, lõunasöök ja kõik muud kulud teie omal valikul.

Info ja registreerimine: 53001229 või info@maremark.ee