Safari Punasel merel “Vrakid, Tiran, Dahab” 1.04.2017

Safari Punasel merel “Vrakid, Tiran, Dahab” 1.04.2017

Safari algab Hurgada sadamast ja kestab ühe nädala.
 
Safari plaan sobib algajatest kuni tehniliste sukeldujateni. Kõik sukeldumised on erinevad grupid enda soovide ja taseme järgi. Igal õhtul peatume mõne kauni rifi ääres ja teeme öösukeldumise.
Vrakisõpradele Punase mere kuulsaim – SS Thislegorm – loe rohkem
 
Kaunite korallide sõprade meelispaik Ras Muhammad rahvuspark – loe rohkem https://en.wikipedia.org/wiki/Ras_Muhammad_National_Park
 
Kuna Dahabi piirkonda on keeruline hetkel lennuga saada – siis läheme safari laevaga Dahabi piirkonda ja sukeldume sealsetes kuulsates kohtades:
Dahabi kanjonid – loe rohkem
 
 
Laevas on olemas heelium ja plaanime ka sügavaid sukeldumisi koobastesse Ras Rohammedi rahvuspargis (kuni 90m) ja Tirani saare juures Thomas kanjon kuni 90m . Sukeldumine nendesse kohtadesse eeldab vastava sertifikaadi ja kogemuse olemasolu või vastava kursuse läbimisest klubis ennem safarit.
Lisaks sukeldumised Secret Canyon’i ning loomulikult Blue Hole Arch 🙂
 
Veetemperatuur 23-27 kraadi Celsiuse järgi.
Õhutemperatuur 18-40 kraadi C.
 
Hind: 1240.- EUR. (novembri lõpuni registreerimisel soodushind 1150.-)
 
HINNALE EI LISANDU TÄIENDAVAID TASUSID – AINULT ÕLU VÕI RUMM TULEB SOOVIKORRAL ISE KAASA VÕTTA 🙂
 
Hind sisaldab:
* lennupileteid Tallinnast Hurghadasse ja tagasi – reiskorraldaja on GoAdventure
* egiptuse viisat,
* transfeeri lennujaamast laeva ja tagasi,
* kohta kahekohalises kajutis,
* sööki (3 x päevas) jooki (va. alkohol),
* raskusi-balloone,
* kohalikke rahvuspargimakse,
* nitrox’it ja vesipiipu :).
 
Heeliumiga sukeldumisel lisandub kohalik He hind.
 
Nädal aega on meie ühiseks koduks suurte kajutitega mugav laev nimega Ramadan 3
Ramadan3
 
Varustuse kaasalaenutamine: info@sukeldumisklubi.ee
Varustuse rent nädalaks 50.00 €, kompuutrid ja lambid lisatasu eest.
OWD avavesi tasuta!
AOWD kursus 125,00 €
Nitroxi koolitus 60,00 €
Deep diveri koolitus 90,00 €
Rescue kursus 255.00 € (ainult meie reisidel)
 
Kaasa tulevad Alo Toom, Janek Press ja Peeter Lorents
 
Info ja registreerimine info@sukeldumisklubi.ee või telefonil 53000008
Safari Punasel merel
Algus:
01, 04, 2017
15:00
Lõpp:
08, 04, 2017
15:00
Koolitus on möödunud
Lisainformatsioon
Safari algab Hurgada sadamast ja kestab ühe nädala. Safari plaan sobib algajatest kuni tehniliste sukeldujateni. Kõik sukeldumised on erinevad grupid enda soovide ja taseme järgi. Igal õhtul peatume mõne kauni rifi ääres ja teeme öösukeldumise. Vrakisõpradele Punase mere kuulsaim - SS Thislegorm – loe rohkem https://en.wikipedia.org/wiki/SS_Thistlegorm Kaunite korallide sõprade meelispaik Ras Muhammad rahvuspark – loe rohkem https://en.wikipedia.org/wiki/Ras_Muhammad_National_Park Kuna Dahabi piirkonda on keeruline hetkel lennuga saada – siis läheme safari laevaga Dahabi piirkonda ja sukeldume sealsetes kuulsates kohtades: Dahabi kanjonid – loe rohkem http://www.dahabdiverslodge.com/diving/diving-locations/canyon/ Blue Hole – loe rohkem https://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Hole_(Red_Sea) Laevas on olemas heelium ja plaanime ka sügavaid sukeldumisi koobastesse Ras Rohammedi rahvuspargis (kuni 90m) ja Tirani saare juures Thomas kanjon kuni 90m . Sukeldumine nendesse kohtadesse eeldab vastava sertifikaadi ja kogemuse olemasolu või vastava kursuse läbimisest klubis ennem safarit. Lisaks sukeldumised Secret Canyon’i ning loomulikult Blue Hole Arch 🙂 Veetemperatuur 23-27 kraadi Celsiuse järgi. Õhutemperatuur 18-40 kraadi C. Hind: 1240.- EUR. (novembri lõpuni registreerimisel soodushind 1150.-) HINNALE EI LISANDU TÄIENDAVAID TASUSID – AINULT ÕLU VÕI RUMM TULEB SOOVIKORRAL ISE KAASA VÕTTA 🙂 Hind sisaldab: * lennupileteid Tallinnast Hurghadasse ja tagasi – reiskorraldaja on GoAdventure * egiptuse viisat, * transfeeri lennujaamast laeva ja tagasi, * kohta kahekohalises kajutis, * sööki (3 x päevas) jooki (va. alkohol), * raskusi-balloone, * kohalikke rahvuspargimakse, * nitrox’it ja vesipiipu :). Heeliumiga sukeldumisel lisandub kohalik He hind. Nädal aega on meie ühiseks koduks suurte kajutitega mugav laev nimega Ramadan 3 Varustuse kaasalaenutamine: info@sukeldumisklubi.ee Varustuse rent nädalaks 50.00 €, kompuutrid ja lambid lisatasu eest. OWD avavesi tasuta! AOWD kursus 125,00 € Nitroxi koolitus 60,00 € Deep diveri koolitus 90,00 € Rescue kursus 255.00 € (ainult meie reisidel) Kaasa tulevad Alo Toom, Janek Press ja Peeter Lorents Info ja registreerimine info@sukeldumisklubi.ee või telefonil 53000008