Sukeldumise algkursus Tallinnas!

Sukeldumise algkursus Tallinnas!

Sukeldumise algkursus ja rikastatud õhuga sukeldumise kursus koos (NDL algkursus +soovi korral NITOX DIVER).
Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seiklusi. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. Algkoolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees.
Sukeldumise algkursus koosneb kolmest moodulist:
Teooria – teooriaosas saad selgeks sukeldumise põhitõed. Nagu näiteks: rõhu mõju sinu kehale, kuidas valida varustust, kuidas sukeldumisi planeerida jne. Teooriamoodulid koosnevad iseseisvast tööst, video vaatamisest, küsimuste esitamisest ja neile vastuste leidmisest.
Basseinisukeldumised – sukeldumine – see on ju põhjus, miks kursusele tuldud sai. Basseini rahulikus ja turvalises keskkonnas õpid selgeks hädavajalikud oskused. Alustades varustusega tegelemisest kuni ujuvuse juhtimise ja eriolukordade lahendamiseni. Ja lõbus on see ka. Basseinisukeldumisi on viis ja me teeme neid kahe päeva jooksul.
Avaveesukeldumised – basseinisukeldumiste jätkuks teed neli sukeldumist avavees: meres, järves või karjääris. Koos oma instruktori ja uute sõpradega rakendad kõiki kursusel omandatud teadmisi ja oskusi. Avaveesukeldumisi võid teha nii oma kodulähedases veekogus kui mõnes kaugemas ja eksootilisemas punktis.
Et su sukeldumised oleksid pikemad ja turvalisemad, õpid sukelduma õhuseguga, milles on hapniku sisaldust tõstetud kuni 40%’ni. Kõik selleks, et tunneksid ennast värskena ka peale mitut sukeldumist päevas.
Kursus toimub Tallinnas, aadressil Suur- Sõjamäe 50A .
Järgmine grupp alustab 11.01.2022 kell 17.30.
Algkursuse I poole hind 185.- EUR (teooria- ja basseinimoodulid).
Avavesi 165€.
Algkursus +EANx kursus koos avaveemoodulitega soodushind 440.- EUR
Sukeldumise algkursuse avavesi meie reisidel tasuta!
Algkursus koos avaveemoodulitega 350.- EUR.
Kui tuled kursusele koos nelja sõbraga, saad ise kursuse tasuta või kõigile viiele 20 protsenti soodsamalt. Avasta uus maailm!
Registreerimine: info@maremark.ee või telefonil 53001229