Sukeldumise algkursus vene keeles!

Sukeldumise algkursus vene keeles!

Sukeldumise algkursus.

Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seikusi. Instruktori juhendamisel saad selgeks sukeldumise algtõed. Alustad basseinisukeldumistest ja teoreetiliste teadmiste omandamisest. Kursus lõpeb avaveesukeldumistega. Algkoolitusel on varustus koolitaja poolt ja kursuse hinna sees.

Sukeldumise algkursus koosneb kolmest moodulist:

Teooria – teooriaosas saad selgeks sukeldumise põhitõed. Nagu näiteks: rõhu mõju sinu kehale, kuidas valida varustust, kuidas sukeldumisi planeerida jne. Teooriamoodulid koosnevad iseseisvast tööst, video vaatamisest, küsimuste esitamisest ja neile vastuste leidmisest.

Basseinisukeldumised – sukeldumine – see on ju põhjus, miks kursusele tuldud sai. Basseini rahulikus ja turvalises keskkonnas õpid selgeks hädavajalikud oskused. Alustades varustusega tegelemisest kuni ujuvuse juhtimise ja eriolukordade lahendamiseni. Ja lõbus on see ka. Basseinisukeldumisi on viis ja me teeme neid kahe päeva jooksul.

Avaveesukeldumised – basseinisukeldumiste jätkuks teed neli sukeldumist avavees: meres, järves või karjääris. Koos oma instruktori ja uute sõpradega rakendad kõiki kursusel omandatud teadmisi ja oskusi. Avaveesukeldumisi võid teha nii oma kodulähedases veekogus kui mõnes kaugemas ja eksootilisemas punktis. Talvisel perioodil on sul võimalus oma kursus lõpetada puhkusereisil olles!

Kursus toimub Tallinnas, aadressil Suur – Sõjamäe 50A .
Teooriaga vene keeles alustame 28.05.2020 kell 17.30.

Soodushind 165.- EUR (teooria- ja basseinimoodulid)

Täiskursus koos avaveemoodulitega 350.- EUR

Kui tuled kursusele koos nelja sõbraga, saad ise kursuse tasuta või kõigile viiele 20 protsenti soodsamalt. Avasta uus maailm!

Registreerimine info@maremarki.ee või telefonil 53001229