Sukeldumisreis Baja poolsaarele

Sukeldumisreis Baja poolsaarele

vaal

13.03.17 – 31.03.17 on plaanis ette võtta reis Baja poolsaarele. Baja California on pikk ja kitsas poolsaar Põhja-Ameerika lääneosas Mehhiko loodeosas. Selle rannikut ümbritseb läänest Vaikne ookean ja idast California laht.

Kellel soovi, võib kohale lennata juba mõned päevad varem, et läbi astuda Las Vegasest ning üle vaadata Suur Kanjon. Las Vegase ja Suure Kanjoni peale võiks arvestada 4 -6 päeva. Muidugi võib seda teha ka pärast meie Baja reisi, jäädes kauemaks ning lennata tagasi hiljem.

14.03.17 on plaanis teha peatus Los Angeleses. Los Angelese peale on arvestatud 1 päev. Selle ühe päeva jooksul jõuab ära käia/sukelduda Catalina saarel; Kelbi metsas ning nafta puurtornis.
Samuti on kavasse võetud sukelduda San Diegos vraki alleel, mis on üks sukeldujate meelispaikadest. Vraki alleele on ära uputatud 8 laeva. Sinna on samuti arvestatud 1 päev sukeldumiseks ja 1 päev linnade vahetuseks.

catalina saar  wreck-alley

Meie põhipeatuspaigaks on Baja poolsaar. Baja pakub suurepäraseid elamusi. Baja poolsaarel on väga palju erinevaid võimalusi aja veetmiseks. Bajal oleks meie põhieesmärgiks vaadata vaalade rännet. Baja California on väga pikk ja vaalade rännet saab vaadata mõlemalt poolt – nii Vaikselt ookeanilt kui Corteze merelt. Liveabroad reisidel La Paz’ist kuni Loreto’ni, 200km põhja, on võimalik näha palju delfiine, sinivaalasid ning teisi suuri mereimetajaid. Liveabroad reis maksab 2500 EUR, laev mahutab 18 külalist. Liveabroad reis kestab 6 ööd ja 7 päeva. Kõik toidukorrad ning karastusjoogid on hinna sees.
Samuti on võimalik Bajal osa võtta maapealsetest rännakutest, kus mõndadel päevadel on võimalik sukelduda ning teistel päevadel vaadata vaalade rännet. Veebruaris ja märtsis on võimalik vaadata hallvaalade rännakut, mis jääb Vaikse ookeani äärde, umbes 3h sõitu La Paz’ist. Sellise maapealse rännaku maksumus 1900 EUR sisaldab (näidis):

* sõitu lennujaamast La Paz’i
*4 päeva sukeldumist (sisaldab vaalade/haidega ujumise võimalust)
*2 päeva vaalade rännaku vaatamine Magdalena lahes (hallvaalad)
*1 päev vaalade rännaku vaatamine Cabo’s San Lucas’es (küürselg vaal)
*Majutus kahestes standardsetes tubades
*Kõik söögikorrad ja karastusjoogid
*pargi ja sadama maksud
*isiklik instruktor grupile
*käibemaks

Lisanduvad:
• lennupiletid Tallinna – Los Angeles – Tallinn;
• hotellid Los Angeleses ja San Diegos vastavalt teie valikule;
• Auto rent;
• Ekskursioonide ja muuseumide piletid;
• Söögid va need mis sisalduvad hotellipakettides.

Baja pakub suurepäraseid elamusi ning unustamatuid kogemusi.

Täpsem info: info@maremark.ee või 53001229