VARUSTUS

Inimene ei suuda sarnaselt kaladele vee all hingata, selleks vajame vastavat lisavarustust.Tänapäevane sukeldumisvarustus on lihtne ja töökindel ning kõik varustusega seonduv saab selgeks juba baaskoolitusel. Varustust tehakse vastavalt kõikidele mõõtudele ja vajadustele – nii lastele, kui erivajadustega inimestele.

 

Varustuse soetamisel soovitame nõu küsida oma instruktorilt või konsulteerida meie kaupluse müüjatega, kes kõik on oma ala professionaalid ning alati valmis sind otsuste tegemisel toetama.

 

Vaata lisa ka meie internetipoest www.divedepo.com

.

Renditav varustus on Maremark sukeldumiskeskuse omand. Renditud varustuse müümine, edasilaenutamine, -rentimine, kasutada andmine ja igasugune vahetamine on keelatud. Klient kohustub hoolitsema renditud varustuse hea seisukorra säilimise eest  ja vastutab selle eest, et renditud varustus  ei saa kahjustusi ega lähe kaduma.

Rendivarustuse hinnakiri

Jrk.nr.NIMETUSHIND €
1
2Reduktor8,00
3Vest8,00
4Mask / Toru2,50
5Lestad2,50
6Pikk ülikond8,00
7Lühike ülikond4,00
8Raskusvöö2,00
9Raskused2,00
10Saapad2,50
11Kindad2,50
12Kompuuter6,00-10,00
13Kompass2,00
14Lamp5,00-15,00
15Kuiv ülikond (koos alusega)35,00
16Ballooni laadimine klubi liikmele/mtteliikmele5,00/6,50
17Ballooni laadimine 10 tk50,00
18Nitrox´i laadimine klubi liikmele/mitteliikmele8,00
19Sukeldumisvarustuse rent reisidele (safarid) nädalaks, snorgeldamise varusruse rent reisidele (safarid) nädalaks50,00/25,00
  • Klient on (kui mistahes osa varustusest on mõeldud akvalangisukeldumiseks) sertifitseeritud sukelduja ja/või osaleb akvalangisukeldumise kursusel/programmis kvalifitseeritud instruktori järelvalve all.
  • Kättesaadud varustus on töökorras ja on kontrollitud  õhu hulka ja kvaliteeti renditud ballooni(de)s.
  • Renditav varustus on Maremark-i omand. Renditud varustuse müümine, edasilaenutamine, -rentimine, kasutada andmine ja igasugune vahetamine on keelatud. Klient kohustub hoolitsema renditud varustuse hea seisukorra säilimise eest  ja vastutab selle eest, et renditud varustus  ei saa kahjustusi ega lähe kaduma.
  • Keelatud on eemaldada ja/või vahetada komplekti kuuluvat varustust. Klient on kohustatud hüvitama Maremark-ile renditud varustuse rikkumise või kadumise korral  allpool toodud korras.
  • Renditud varustuse varastamisel või kaotamisel peab klient teatama koheselt nii politseile kui varustuse väljarentinud ettevõttele. Renditud varustuse varguse või kadumise korral kantakse võimalik kindlustushüvitis üle varustuse väljarentinud ettevõttele.
  • Rendivarustus tuleb tagastada lepingus märgitud ajaks või pikendatud tähtajaks. Kui renditud varustus ei ole tähtajaks tagastatud nõutakse kliendilt sisse hüvitis hilinetud päevade (päeva osa arvestatakse täispäevana) laenutasu suuruses summas, koos muu võimaliku kahjutasuga, kuid mitte enam kui 10 päeva eest,. 10 päeva möödumisel nõutakse kahjutasu nagu hävinenud varustuse eest. Kui klient soovib rendilepingut pikendada, tuleb tal see kooskõlastada Maremark-iga enne renditähtaja möödumist.
  • Maremark-il on õigus katkestada rendileping koheselt kui selgub et: klient on andnud valeandmed rendilepingusse kandmiseks, klient ei maksa renditasu õigeaegselt, ei hoolitse renditud varustuse säilimise eest, kasutab rendi varustust lepingutingimusi eirates või rikub muul moel käesolevat lepingut. Lepingu katkestamise korral on klient kohustatud renditud varustuse koheselt tagastama.
  • Maremark-il on õigus nõuda kliendilt kulude ja kahju hüvitamist tema süül tekkinud kahju eest.. Kui renditud varustus on hävinenud või seda ei saa muul põhjusel tagastada, on klient kohustatud hüvitama varustuse hinna vastavalt Maremark-i hinnakirjale. Maremark-il on õigus kahjutasud ja hüvitised pidada kinni kliendi makstud tagatisest.

.

Tekkis küsimus?

Küsimuste korral võite meiega julgelt ühendust võtta.

Oma küsimus saada meile aadressil info@sukeldumisklubi.ee või info@maremark.ee.

Tagasiside vorm