Punase mere safari , aga seekord siis Saudi Araabia rannikul.

Saudi Araabia Punase mere rannik on safarilaevadele avatud alles mõni aasta tagasi. Teisele poole merd jääb Sudaan, kuhu praegu ei ole väga soovitav reisida. Laev Typhoon on ehitatud 2019. aastal ja majutab kuni 20 sukeldujat 10 kahekohalises kajutis, mis kõik on privaatse vannitoa ja konditsioneeriga.

Vooditüübid võivad olla kas kaks eraldi voodit  või kaheinimesevoodid ning kõik kajutid asuvad põhi- või ülemisel korrusel ja pakuvad vaateid merele. Einestada ja lõõgastuda saab siseruumides asuvas salongis, kus on televiisor ja baar. Päikesetekk on avar ning seal on mugavad istumiskohad ja palju ruumi Saudi Araabia päikesepaiste nautimiseks, samas on ka mullivann.

 

Peatekilt leiate suure sukeldumisteki ala, kus sukeldujad saavad oma sukeldumisvarustust hoida ja sukeldumiskohtades vette minemiseks valmistuda.

Punane meri pakub sukeldujatele palju võimalusi külastada hämmastavaid sukeldumiskohti, Saudi Araabia rifid ja mereelu on tõeliselt hämmastavad, kuna siin sõidab vähe sukeldumislaevu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kohata võib kõiki Punases meres elavaid suuri ja väiksemaid mereelukaid, kuid ei või unustada, et tegemist on ikka elusa loodusega.

Väljalend Tallinnast 15.03. tagasi Tallinna jõuame 24.03. lendame Turkish Airlinesi lennukiga. Lennu hind hetkel umbes 960€.

1.Päev – Lend Tallinn- Jeddah.

Saabumisel Saudi Araabiasse kohtumine meie giidiga ja transfeer sadamasse AL Lith.
16.03.-23.03. Majutus laeva pardal. Väljumine hommikul, täispansion + 2/3 päevast sukeldumist.

Viimasel päeval varahommikune sukeldumine, kui lennu aeg jääb järgmisesse öösse, lõunasöök ja pärastlõunal tagasipöördumine sadamasse.

Tagasi sadamasse kell 16.00.
Seejärel sõidame transfeeri bussiga Jeddahisse, teeme jalutuskäigu vanalinnas, mis alustas oma tegevust 7 sajandil ja on oma arhidektuuri poolest tõesti eriline, seejärel lend tagasi kodusesse Eestisse.

Safari hind 2500€, sisaldab:

Kõik kohapealsed transfeere ja
koha safarilaevas.
Majutamine kahestes kajutites (6 ööd), kõigis dušš ja wc.
Söök 3 x päevas ja karastusjoogid, kohv ja tee.
Sukeldumised 2-3 korda päevas (välja arvatud viimasel päeval)
Balloon12 l ja raskusvöö koos raskustega

Hinnale lisandub:

Lennupiletid Tallinn – Jeddah – Tallinn.
Nitrox 12 l balloon nädalaks 70€, 15 l balloon nädalaks 80€
15l balloon 40€
Laevameeskonnale annetus 80€
Viisa 132€

Lisadena:

Varustuse kaasalaenutamine: info@maremark.ee

Varustuse rent nädalaks 80.00 €, kompuuter ja lambid lisatasu eest.

Registreerumine: koha laevas tagab kiire registreerumine, registreeri ennast: info@maremark.ee

Registreerimisel ootame järgmist infot: nimi, isikukood, sinu sukeldumistase.
Registreerumisel kontrolli kindlasti oma passi kehtivust, pass peab kehtima vähemalt 6 kuud pärast Eestisse tagasijõudmist, lisaks ei tohi olla passis Israeli sisenemise templeid. Vaata oma pass ka selles osas üle.