PROOVISUKELDUMINE

Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seiklusi.

Parim võimalus kindlaks teha, kas sukeldumine on sulle sobiv meelelahutus, on tulla  proovisukeldumisele (e. Discover Scuba Diving) ja avastada endale uus ja põnev vabaaja veetmise võimalus.

Proovisukeldumisel tutvustatakse sukeldumist  ja sukeldumisvarustust ning sooritatakse instruktori käekõrval sukeldumine. Proovija ei pea midagi muud tegema, kui silmad lahti hoidma ja ümbrust nautima, instruktor teeb kõik tehnilise poole teie eest ise ära.

Proovisukeldumine on veel põnevam kui seda teha koos sõpradega.

Kui proovisukeldumise järel selgub, et sukeldumine on just see mida oled otsinud siis võib kohe jätkata algkursusega. Sukeldumislitsentsi omamine  annab Teile võimaluse avastada imelist veealust maailma ja muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ning seiklusrikkamaks.

Registreeru proovisukeldumisele: info@maremark.ee või tel 53001229

Maremark korraldab proovisukeldumisi nii basseinis kui ka avavees.

Algavad proovisukeldumised

Proovisukeldumine Paldiski basseinis
1, 04, 2017
15:00
€35.00
10 / vabad kohad
Broneerimine algab 1, 04, 2017 @ 00:00
Lisainformatsioon
Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seiklusi. Parim võimalus kindlaks teha, kas sukeldumine on sulle sobiv meelelahutus, on tulla proovisukeldumisele ja avastada endale uus ja põnev vabaaja veetmise võimalus. Proovisukeldumisel tutvustatakse sukeldumist ja sukeldumisvarustust ning sooritatakse instruktori käekõrval sukeldumine. Proovija ei pea midagi muud tegema, kui silmad lahti hoidma ja ümbrust nautima, instruktor teeb kõik tehnilise poole teie eest ise ära. Proovisukeldumine on veel põnevam kui seda teha koos sõpradega. Kui proovisukeldumise järel selgub, et sukeldumine on just see mida oled otsinud siis võib kohe jätkata algkursusega. Sukeldumislitsentsi omamine annab Teile võimaluse avastada imelist veealust maailma ja muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ning seiklusrikkamaks. Registreeru proovisukeldumisele: info@maremark.ee või tel 53001229 Proovisukeldumise hind 35€, mis sisaldab basseini piletit, instruktori teenust, täisvarustust.
Proovisukeldumine Paldiski basseinis
April 1, 2017
Regular (€35.00)
Kohti jäänud: 10
Kogus
Hind
Maksumus
35.00
35.00
Broneerin koolitust ...
Broneering edukalt saadetud!
Täname broneeringu eest. Võtame Teiega peagi ühendust!