Proovisukeldumine on nagu nimigi ütleb võimalus proovida , kas sukeldumine on see hobi millega sa tegeleda tahad. Tulemus on ka see, kui proovisukeldumise järgselt saad tõdeda, et see harrastus ei ole sulle, aga veel parem tulemus on see, kui oled leidnud just õige hobi.
Sukeldumine on põnev sportlik harrastus, mis ei nõua suurt füüsilist pingutust ega erilist osavust, küll aga lõõgastab, maandab pingeid ja pakub uskumatuid seiklusi.

Proovisukeldumisel tutvustatakse sukeldumist  ja sukeldumisvarustust ning seejärel sooritatakse instruktori käekõrval sukeldumine. Proovija ei pea midagi muud tegema, kui silmad lahti hoidma ja ümbrust nautima, instruktor teeb kõik tehnilise poole teie eest ise ära.

Proovisukeldumist võib teha nii basseinis kui ka avavees. Talvel muud võimalust Eestis ei ole kui bassein, seevastu soojal ajal viime sukeldumisi läbi Rummu karjääris, kus erinevalt basseinist on palju uudistada. Koostöös Paekalda Puhkekeskusega korraldame Rummu karjääris proovisukeldumise parvematku. Parvega sõidame otse sukeldumiskohale ja samas on parvesõit ka omaette elamus.

Kui proovisukeldumise järel selgub, et sukeldumine on just see mida oled otsinud siis võib kohe jätkata algkursusega. Sukeldumislitsentsi omamine  annab võimaluse avastada imelist veealust maailma ja muuta oma puhkusereisid meeldejäävamaks ning seiklusrikkamaks.

Proovisukeldumise saad veel põnevamaks muuta, kui kutsud ka sõbrad osalema.

Registreeru proovisukeldumisele: info@maremark.ee või tel 53001229