Korraldame NDL ja PADI organisatsioonide poolt tunnustatud esmaabikursuseid.

Lisaks sellele, et esmaabikursused on huvitavad ja vajalikud meile kõigile, võivad kursusel saadud oskused olla otsustava tähtsusega nii mõneski olukorras! Kursus lõpeb osalejate teadmiste kontrolliga, mille läbimist kinnitab väljastatud tunnistus ja rahvusvahelise kehtivusega sertifikaat.

Esmaabiandjate väljaõppe 16-tunnine õppekava:
Kursus koosneb kahest osast: Esmane abistamine ja teisejärguline abistamine

Esimene osa sisaldab: sündmuskoha hindamist, kaitsevahendite kasutamist, esmast kannatanu seisundi hindamist, kunstlikku hingamist, ühe päästjaga kaudne südamemassaž täiskasvanule, tõsiste verejooksude peatamine, šoki vältimine ja kontrolli all hoidmine, käitumine selgroovigastuste puhul, lämbuva täiskasvanu abistamine, esmaabi hapniku võimaldamine.

Teine osa sisaldab: vigastuste hindamist, haiguse hindamist, sidumist ja nihestuste ning luumurdude lahastamist.

Kursusel õpitu kontrollimine
Iga teema kohta vaadatakse kursusel videot, kuulatakse loengut ning praktiseeritakse instruktori juhendamisel. Kõik saavad olla kannatanud, abiandjad.

Kursuse pikkuseks on 16 akadeemilist tundi.

Kuna meie jaoks on oluline, et kogu uus esmaabi valdkonnas saadaolev informatsioon jõuaks meie sukeldujateni, siis viivad meie esmaabi kursusi läbi oma ala spetsialistid, kelle igapäeva töö on kiirabis. Seetõttu võime ka kindlad olla, et meieni jõuab parim , mida sellel hetkel on pakkuda.

Hind: 65.- (NDL MFA või PADI EFR  litsents)
Vaata tulevast kursust meie kursuste kalendrist või võta meiega ühendust info@maremark.ee või telefonil 53001229