Õhk ja vesi jahenevad tasapisi ning nende inimeste hulk, kes kõhklematult sukeldumisülikonna selga tõmbavad ja silmagi pilgutamata vette hüppavad, väheneb päevast päeva. Ega see nüüd teab mis uudis ei ole,  sest sama kordub juba aastaid igal sügisel. Tänavuseks eripäraks on vast ainult see, et sooja vee ja värviliste kalade juurde reisimine on ka päris keeruline. Et vähegi seda  „ootamatult“ saabunud  ilmade jahenemist ning muid ebameeldivaid faktoreid oma meeltest tagasi tõrjuda ja suure sulani kevadel vastu pidada, pakume sukeldumisklubi Maremark poolt välja alternatiivtegevuse.
Ootame iga kuu kolmandal kolmapäeval alates kella 17.30-st klubi ruumides, Suur-Sõjamäe 50a, kõiki inimesi, keda huvitab sukeldumine, snorgeldamine, allveejaht või veel miski,  millest meil veel aimugi ei ole.

Info ja registreerimine: info@maremark.ee või tel 53001229

Selline oli siis üleskutse raskel koroona ajal midagigi teha, et elu nii hall ei oleks.

Esimesel kokkusaamisel, mis toimus  21.10.2020, rääkis fotograaf ja sukeldumisinstruktor Egert Kamenik, miks ja kuidas ta vee all pilti teeb.
Oli väga tore ja huvitav kokkusaamine. Egert tutvustas tööd modellidega, kes kõik on vabasukeldujad ja omandanud need nõksud suurepäraselt. Kaasas oli ka üks molellidest Rea Laisaar, kes omakorda tutvustas, mida ja kuidas ta on teinud ja harjutanud ning mida nõuab olla pildil kaunis ja vaba.

 

 

 

See on suur töö ja pühendumine, mida see vabasukeldujate  seltskond teeb ja pildid, mis selle tegevuse käigus tehakse räägivad enda eest ise.

Kui Sa ei saanud osaleda , aga tunned huvi veealuse pildistamise vastu, vabasukeldumise vastu või on Sinu huviks saada allveemodelliks võta julgelt Egertiga ühendust. Leiad ta kindlasti Facebookist Egert Kamenik nime alt.

Sukeldumisklubi Maremark.